Chiny Jednorazowe Vape Pod producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Chi Xinyu

Numer telefonu : 15904400421

Free call
Chinalight (Shenzhen) Import&Export Co.,Ltd.

Chinalight (Shenzhen) Import i eksport Corp., Ltd.

  • Chinalight (Shenzhen) Import&Export Co.,Ltd.
  • Chinalight (Shenzhen) Import&Export Co.,Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Importer, Eksporter
marki: HAA Ilość pracowników: 1~1000
Coroczne wyprzedaże: 50000000-100000000 Rok założenia: 1995
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Pprofil

 

GENERTEC powstał w 1998 roku. Jest ważnym przedsiębiorstwem państwowym, zarządzanym bezpośrednio przez rząd centralny.GENERTEC jest producentem zaawansowanych urządzeń, międzynarodowym wykonawcą inżynieryjnym, produkcją i dostawcą farmaceutyków, usługami technicznymi i konsultantami oraz nieruchomościami budowlanymi.

 

22 lipca 2019 r. GENERTEC znalazł się na 485 miejscu na liście Top 500 na świecie, a 1 września GENERTEC na 51 miejscu w chińskiej liście Top 500. W 2020 r. GENERTEC został wybrany do SASAC z listy „przedsiębiorstw demonstracyjnych dla nauki i reforma technologii”.

 

Zhongqing Shenzhen Import & Export Corp., Ltd została założona w 1995 roku. Jest to drugorzędny oddział GENERTEC, który posiada pakiet kontrolny przez Chinalight (oddział pierwszego poziomu GENERTEC).

 

Zakres działalności: handel importowo-eksportowy, handel wewnętrzny, zaopatrzenie materiałowe i branża marketingowa (z wyłączeniem towarów specjalistycznych), wynajem domów, kosmetyki, materiały budowlane i sztuka (z wyłączeniem kości słoniowej i jej wyrobów) sprzedaż hurtowa i detaliczna, rozwój techniczny wyrobów medycznych i materiały eksploatacyjne, surowce do wyrobów medycznych klasy 1, buty, czapki, rękawiczki, produkty do dezynfekcji, różne leki, sprzęt do ochrony pracy i artykuły medyczne sprzedaż hurtowa i detaliczna, sprzedaż hurtowa i detaliczna nowych produktów energetycznych (pojazdy z nową energią, ebike, emotocykl, zasilanie cyfrowe dostaw, elektronarzędzi, mebli cyfrowych, inteligentnych urządzeń do noszenia).

 

Mamy ponad 80000 klientów na całym świecie, a nasze produkty pokrywają 95% branż (zarobki, przemysł wydobywczy, lotnictwo, leczenie, nowa energia, zboże i ropa, surowce metalowe, papier itp.

 

Stańmy się kluczowymi partnerami strategicznymi i stwórzmy partnerstwo win-win.

 

Historia
Usługa
Nasz zespół

W naszej firmie pracuje ponad 1500 osób oraz wielu wysokiej jakości kadry zarządzającej i profesjonalnych techników produkcji.

 

Chiny Chinalight (Shenzhen) Import&Export Co.,Ltd. profil firmy 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość